Wykorzystanie druku wodnego w różnych branżach

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Czym jest hydrografika? Jest to jeden z bardziej nowatorskich sposobów nakładania druku. Co warto wiedzieć o hydrografice?
wyścig WRC
Author: number8⃣photo
Source: http://www.flickr.com
W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić różne wzory na nawet najbardziej skomplikowane powierzchnie. By je wykonać, należy mieć właściwe elementy, wśród których znajdują się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym ze szczególnie ważnych kroków, którego nie można przegapić, jest odtłuszczenie powierzchni i jej zmatowienie. Co więcej, trzeba pomalować ją podkładem, a po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny lakier, który zabezpieczy naniesiony druk wodny oraz ochroni go przed niszczeniem. Druk wodny zrobiony w technice hydrografiki można zastosować m.in. w branży przemysłowej, motoryzacyjnej i reklamowej.Idealnie nada się także do wzorów na wózkach dziecięcych albo akcesoriach do domu. Druk wodny rewelacyjnie ozdabia każdy rodzaj nawierzchni - przykładowe produkty na serwisie . Na folii można nanieść wszystkie możliwe wzory, w tym te geometryczne bądź wzory imitujące drewno czy marmur, dzięki którym artykuł, na którym zostanie wykonany, zdecydowanie zwiększy swoją wartość i podniesie się poziom jego estetyki.


samochód z grafiką
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Dostępne są nawet najbardziej nietypowe desenie – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Poza tym niniejszy typ druku jest bardzo odporny i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Fachowość jego wykonania zapewnia niezrównaną jakość.

Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej w temacie hydrografiki, możemy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko nauczymy się niniejszego sposobu nanoszenia druku, lecz będziemy mogli powiększyć zakres swoich usług oraz pozyskać kolejnych klientów zaciekawionych tą nowatorską techniką - praktyczne warsztaty z hydrografiki uczą np. jakim sposobem dobierać stosowne lakiery, kolory oraz należycie przygotować miejsce pracy. Uczestnicy warsztatów zaznajomią się także z budową wszystkich niezbędnych do wykonania tego procesu sprzętów i tego czym kierować się podczas wybierania dostawców materiałów. Dodatkowo każdy dostaje materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie wiedzy. Warto jest więc lepiej zaznajomić się z tym tematem i wykorzystać nowe możliwości.