Wybieramy przydatne okrycia sportowe

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Każdy chłopiec jakiego znam, olbrzymią uwagę przywiązuje do tak niepozornego atrybutu jakim są kieszenie. Niby nic a jednak bardzo ważna rzecz dla niego. W końcu gdzieś musi ukryć i jakoś przenosić swoje największe skarby: sznurki, guziki, kamyki, papierki po cukierkach i wreszcie same cukierki. Dlatego też podstawowa zasada przy zakupie bluz a zwłaszcza bluz chłopięcych to - im więcej kieszeni i im są większej wielkości tym piękniej. Najlepiej gdy oba te czynniki występują na raz. Wtedy jest to wymarzona bluza chłopięca.


Jogging
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zapyta ktoś, czy dorosłe osobniki zachowały z okresu dzieciństwa zamiłowanie do kieszeni - odpowiedź jest oczywista – tak! Wystarczy dokładnie poprzyglądać się ulicy. Nie minie wiele czasu, a na pewno dwóch, trzech panów zaobserwujemy albo w spodniach tak zwanych bojówkach, lub też odzianych w sportowe kangurki.

Oczywiście są zainteresowania, w których kieszeń a może raczej ich ilość robi ogromne wrażenie i nie są to zajęcia wyłącznie dla facetów, zwłaszcza dzisiaj kiedy właściwie bardzo mało jest obszarów gdzie czegoś – a zwłaszcza paniom - nie wypada. Takim zajęciem jest na przykład wędkarstwo. Hobby dla cierpliwych, a kto jeśli nie dama ma dużo cierpliwości? Nie budzi zdziwienia widok pani w polarze damskim z zarzuconą na niego kamizelką wędkarską wypełnioną po brzegi haczykami, żyłkami że też o robakach i innych paskudztwach nie wspomnę przez litość dla czytelnika.

Paniom także po pracy czy też po ciężkim dniu należy się relaks. Może to być zatopienie się w lekturze, koniecznie w bluzy damskie polarowe, we własnym ogrodzie lub też w komfortowym fotelu na werandzie. Po co przy czytaniu „Czarodziejskiej Góry” potrzebne są kieszenie? Otóż po to, by do przyjemności książkowych dołączyć przyjemności podniebienia. A przecież nie wygodnie jest się co chwilkę odrywać od wciągającej lektury i iść po nową porcję „Michałków” czy „Malagi” do herbaty zielonej (w końcu należy zadbać o zdrowie).

Jak widać z tego tekstu, niewątpliwie to kieszenie są najlepszym przyjacielem człowieka.