Współczesne rozwiązania dla fanów technologii komórkowej, zatem poznaj rewelacyjne smartwatche

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Współcześnie niemało ludzi jest zaciekawionych nowoczesnymi technologiami. Dlatego kiedy tylko na rynku pojawiły się smartwatche, w mig pozyskały swych entuzjastów. Chcesz się z nimi zapoznać? Smartwatche to innymi słowy inteligentne zegarki. Jednakże wskazują nie tylko godzinę i datę, mogą dużo więcej, albowiem smartwatche to swoiste urządzenia mobilne. Łączą w sobie funkcje zegarków oraz telefonów, a dokładniej komunikują się z naszą komórką dzięki technologii Bluetooth.

elektronika
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Na ekranie prezentowanego zegarka pokazują się przychodzące połączenia, wiadomości, jak również powiadomienia z Facebooka. To nad wyraz komfortowe rozwiązanie, gdyż nie zawsze możemy wziąć telefon do ręki, a na zegarku będziemy na bieżąco. Wszystkie znane firmy posiadają w swojej ofercie smartwatche. Pierwszy z nich to Sony smartwatch 2, jaki nie tylko ma wszelkie niezbędne funkcje, lecz również prezentuje się po prostu niezwykle. Jest niezmiernie stylowy, więc będzie pasować każdemu, bez względu na wiek, starczy zdecydować się na jeden z dostępnych kolorów. Drugim przykładem prezentowanych zegarków jest moto 360. Współpracuje z komórkami wyposażonymi w system Android, a dzięki rewelacyjnej baterii może pracować nawet przez cały dzień. Wszystko jest zależne od tego, w jaki sposób używamy zegarek. Nadmieniony model jest odporny na kurz i wodę, toteż nawet zachlapanie w trakcie mycia rąk nic mu nie zagraża. Dobrze jeszcze powiedzieć o smartwatchu Samsung gear s2, jaki występuje w dwóch wersjach – sportowej oraz klasycznej. Świetnie wygląda i na męskiej, i na kobiecej ręce, toteż przypadnie do gustu każdej zaciekawionej osobie - .smartwatch
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Jest nad wyraz solidnie wykonany i pozwala na swobodną komunikację z posiadaną komórką, ciesząc się powyżej przytoczonymi funkcjami, które umożliwiają jego przeróżne zastosowanie. Poza smartwatchami nade wszystko cenionym rozwiązaniem są aparaty komórkowe na 2 karty sim, np. Nokia 230 dual sim. To pierwszorzędny telefon dla osób potrzebującej niniejszej funkcji, a do tego posiada rewelacyjny aparat wyposażony w lampę błyskową, umożliwiającą nocne fotografowanie, co ucieszy niejednego zainteresowanego - Lenovo moto 360.