Warto odwiedzić Bolestraszyce!

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Bolestraszyce to mała wieś położona niedaleko Przemyśla.Z uwagi na pełną uroku lokalizację jest znakomitą destynacją dla turystów. Również znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wypraw miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest świetnym rozwiązaniem również dla tych, którzy chcą pozwiedzać okoliczne miejscowości.


Lokalizacja ta znakomicie sprawdza się jako baza wypadowa.


Nie ulega wątpliwości, iż godna uwagi jest tu Villa Bolestraszyce, czyli przepiękny, trzygwiazdkowy hotel posiadający niezwykle bogatą ofertę. Poza tradycyjnymi usługami noclegowymi, miejsce to proponuje usługi z zakresu: organizacji wesel, wszelkiego typu bankietów i konferencji biznesowych. Hotel oferuje dodatkowo różnego rodzaju atrakcyjne pakiety okazjonalne: na przykład na weekend majowy, rodzinne wakacje lub z okazji rocznicy ślubu. Gustownie urządzone wnętrze, w połączeniu ze świetnie opracowanym menu gwarantują wyśmienitą zabawę nawet najbardziej wymagającym gościom.


Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty wspomnianego hotelu, z pewnością okaże się on znakomitą bazę wypadową do licznych sąsiadujących miejscowości. Atrakcje położone w niedalekiej odległości od Bolestraszyc, to oprócz samego arboretum także: fort XIII San Rideau, pałac w Łańcucie, zamek w Krasiczynie, sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, jak również zabytkowe miasta takie jak Przemyśl, czy położony w trochę większej odległości Sanok. Podkarpacie jest niezwykle bogate w różnego rodzaju zabytki oraz zespoły krajobrazowe, będące bezsprzecznie chlubą południowo-wchodniej Polski.
zegarmistrz
Author: Richard
Source: http://www.flickr.com


Rezerwacja noclegu w Villi Bolestraszyce jest banalnie łatwa. Jedynym, co należy zrobić, to wpisać w wyszukiwarkę ‘villa bolestraszyce’, a znajdziemy przekierowania zarówno do specjalnej platformy służącej do bukowania, jak również bezpośrednio do strony Internetowej hotelu, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje kontaktowe. Warto oczywiście zrobić rezerwację z wyprzedzeniem, zwłaszcza w gorących okresach, jakimi są wszelkiego rodzaju długie weekendy czy miesiące wakacyjne.


Chętnych do odwiedzania Bolestraszyc nie brakuje, w związku z czym nie ma czasu do stracenia! Wystarczy wejść na stronę internetową hotelu lub zadzwonić, i zaplanować weekend lub przyjęcie okolicznościowe swoich marzeń. Okolica, w której położona jest Villa Bolestraszyca bez wątpienia okaże się znakomitą destynacją na kilkudniową wycieczkę, podczas której na pewno natkniemy się na wiele atrakcji!