Volvo - jakie posiada odmiany i modele aut? Wszystko na ten konkretny temat

  • Posted on: 20 July 2018
  • By: addmean
Kiedy tylko słyszymy słowo "Volvo" pierwsza rzecz co przychodzi nam do głowy jest to luksus oraz bezpieczeństwo. No i oczywiście wysoka cena. Jednak w rzeczywistości samochody volvo nie muszą być ani strasznie drogie, ani również ograniczać się wyłącznie do naszej "klasycznej" wizji, a więc przede wszystkim samochodu o srebrnej barwie.
W rzeczywistości istnieje kilka rodzajów samochodów volvo, które to mają własne modele. Jakie dokładnie > zweryfikuj u źródła? Za chwilę się tego dowiesz!


volvo
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkim musimy po zaznaczać, że samochody volvo dzielą się na 4 podstawowe odmiany, które obowiązują również w innych markach aut. Są to samochody - (zobacz samochody ciężarowe) rodzaju: SUV, Estate - Hatchback, czy też Cross Country, nie wspominając już o bardzo dobrze znanych nam Sedanach. Dosłownie każdy spośród nadmienionych rodzajów samochodów posiada pod sobą przeróżne modele, które w uzależnieniu właśnie od wspomnianego powyżej rodzaju mają inny typ numeracji. W przypadku samochodów SUV, posiadamy modele - XC90, najnowszy XC60 a także XC40. Co do typu Estate - Hatchback, no to posiada on niewiarygodnie standardowe oznaczenie, czyli dokładnie: V90, V60 oraz V40. Jeżeli chodzi o odmianę Cross Country, to ma on dokładnie tą samą numerację co Estate - Hatchback, tyle iż dany model posiada dopisany "Cross Country" - na dodatek jednak istnieje możliwość jeszcze znaleźć 1 typ owego modelu, czyli niewiele inny "S60 Cross Country".
Na ostatku zostają nam dokładnie samochody typu Sedan, wśród których to wynajdziemy modele takie jak choćby: S90 a także S60 (ten drugi jak można zauważyć ukazuje się też w formie "Cross Country", która to została nadmieniona powyżej). Dobrze jest też zaznaczyć, że wszystko na temat volvo znajdziecie na stronie wytwórcy, wraz ze wszystkimi danymi.