Szeroki wybór ofert tabletów - w jaki sposób sobie z tym poradzić?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe produkty, a producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić klientów do kupna właśnie ich produktów. Zmieniły się także oczekiwania jeśli chodzi o przekątną matrycy. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, lecz obecnie coraz częściej spotyka się inne wymiary, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.
Lenovo Yoga Tablet8 4
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowa konstrukcja w najbardziej popularnej klasie tabletów o przekątnej 7 cali (więcej informacji odkryjesz tutaj: Tablet S6000 (59-368571)). Ekran posiada rozdzielczość 1024x600 pixeli, a 16G pamięci z pewnością pozwoli na swobodne użytkowanie większości aplikacji. Bardzo dużym plusem tej wersji tabletu jest bardzo dobry dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm mocnym głośnikom stereo. Z kolej Tablet Lenovo (zobacz obudowa Lenovo P2) S6000 (59-368571) to 10 cali zamknięte w elegnckiej ciemnej obudowę. Tablet już od pierwszego wejrzenia sprawia wrażenie porządnie wykonanego, a przy tym eleganckiego i stylowego.tablety i pokrowce
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
W środku jest podobnie, procesor o czterech rdzeniach bez problemów sobie poradzi z każdą aplikacją, a 16G ramu zapewni wydajność w każdej bez wyjątku uruchomionej grze. Dodatkowo model ten został wyposażony w modem 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość połączenia z internetem z dowolnego miejsca. No i trzeba jeszcze pamiętać o pojemnej, która sporo przedłużyła czas pracy urządzenia.

Podobny zestaw parametrów posiada Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. Matryca o przekątnej 10 cali gwarantuje wyraźny i ostry obraz o rozdzielczości 1280x1600 pikseli, a procesor z dwoma rdzeniami wystarczającą wydajność do wygodnej i szybkiej pracy. Także tablet tej firmy (tu przeczytasz więcej o produkcie firmy Kiano) ma na wyposażeniu modem 3G i bardzo pojemny akumulator, a w przeprowadzanych testach prezentuje się wyjątkowo korzystnie w porównaniu z innymi konkurentami. Firma Kiano zdecydowała się zaprojektować coś również dla dzieci, i dla nich dedykowany jest Tablet Kiano Young 9 Dual, z 9-calowym ekranem. Dzięki atrakcyjnej cenie i dobremu wykonaniu ten model tabletu idealnie nadaje się jako upominek dla wszystkich maluchów.