Stwórz rower marzeń reprezentujący twój styl, charakter, potrzeby oraz myśli

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Indywidualny styl to coś czego nie da się nabyć, trend się modyfikuje, ale gust jest oryginalny, ponadczasowy i może jedynie subtelnie ewoluować, aczkolwiek nie zmieniać się drastycznie. Gust to, coś co nas identyfikuje oraz mówi o tym, kim jesteśmy.
rowery
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
Reprezentowanie siebie najlepiej oddaje się przez to, jak się ubieramy, jakich akcesoriów używamy, jak układamy włosy, malujemy, jakie mamy poglądy, co robimy na co dzień, ale również czym się poruszamy. O ile w przypadku aut mamy to, co oferuje przemysł motoryzacyjny, to w innym przypadku mamy większą szansę na innowacyjność. Zaprojektuj rower to projekt, w jakim możesz stworzyć oryginalny model odbijający charakter, osobowość, a nawet hobby. Z elementów roweru możesz złożyć według prywatnej wizji rower ze snów. Jeśli natomiast chcesz tylko zmienić już istniejący model, to także jest taka opcja, sprawdź też . Jedno jest pewne opcja tworzenia jest wieloraka i uzależniona od prywatnego gustu.

Zaprojektuj rower to system, narzędzie pozwalające na zaprojektowanie roweru marzeń bez wychodzenia z domu, wchodząc na stronę klika się w odpowiednie elementy i zamienia kolejne pozycje. Co ciekawe czekanie na taki rower nie jest długie, a sam produkt realnie wygląda identycznie jak na wizualizacji. Z wsparciem kreatora można także stworzyć ostre koło, tj. rower, w którym w czasie jazdy należy bez przerwy pedałować, nie ma wolnego biegu. Pedały używa się zarówno do jazdy do przodu, jak i w tył oraz do hamowania. W przypadku tego modelu istnieje zasada - poruszanie pedałami porusza kołem i na odwrót. Ostre koło zezwala na dynamiczne przyśpieszenie oraz utrzymanie wysokiej prędkości - kliknij. Sam mechanizm jest wymagający dla rowerzysty, gdyż nie pozwala mu odpocząć, natomiast pozwala na efektowne ewolucje. Ostre koło nie posiada przerzutek.


Reasumując, jeśli cenisz swój gust, lubisz ekstremalne sytuacje to ostre koło i projektowanie prywatnego roweru są dla ciebie doskonałe.