przekształcanie wizerunku samochodu.

  • Posted on: 9 June 2018
  • By: addmean
Czterokołowiec stał się dziś dobrem powszechnie osiągalnym dla większej części mieszkańców. Wozy są koniecznym elementem w pracy, wiele ludzi pokonuje w celach zawodowych mnóstwo kilometrów każdego dnia. W samochodzie spędza się coraz to więcej czasu, nic też zadziwiającego, że kierowcy starają się jak najbardziej uatrakcyjnić wygląd swojego auta.

kierowca
Author: Oleksii Leonov
Source: http://www.flickr.com
Właściciel, zwykle pasjonat pragnie rozróżnić własny pojazd od innych aut tego samego modelu. Nie każdych stać na typową zmianę pojazdu na nowszy model. Zostaje więc możliwość unowocześniania go w inny sposób. Coraz to popularniejszy staje się tuning optyczny. Przez użycie nakładki na listwa zderzaka można w dużym stopniu zmienić wygląd samochodu.

Kierowca ma możliwość zdecydować się na zamontowanie alufelg, ciekawych buforów, bądź spojlerów. Ma możliwość też poeksperymentować ze światłami. Stosownie dobrane rozwiązania i akcesoria potrafią przyznać samochodowi faktycznie atrakcyjny i oryginalny design. Eksperymentować można także z środkiem. Można pokusić się o wymianę foteli bądź ubogacenie deski rozdzielczej, czy stare chodniczki wymienić na nowe dywaniki welurowe vw - porównaj dywaniki welurowe Vw. Tuning wizualny może mu przyznać interesujący i osobisty wygląd. Umiejętnie zrealizowany tuning jest sztuką. Zajmują się nim wyjątkowe jednostki, przeprowadzają go też na własną rękę pasjonaci motoryzacji i aut. Poddany mu czterokołowiec pozytywnie wyróżnia się na drogach, wygląda przy tym interesująco i oryginalnie.Samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Listwa na klapę bagażnika to obowiązkowy fragment wyposażenia kosztownych i ekskluzywnych samochodów - więcej informacji o listwie na klapę od bagażnika. Często montowane są w topowych wersjach wyposażenia nowych aut. Skonstruowane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu na długo zostają połyskujące. Listwa musi być starannie dobrana do profilu klapy, by wyglądała estetycznie i elegancko. Nadadzą oryginalny wizerunek nawet banalnemu autu, również ochraniają brzeg klapy przed uszkodzeniem. Możności zmiany optycznej auta są wielkie. Powinno się jest jednak uważać, aby nie przeholować z indywidualizacją i udziwnianiem. Gdy zastosuje się nazbyt wiele tuningowych podejść samochód miast atrakcyjnie, wygląda kiczowato i śmiesznie.