Profesjonalna naprawa zacisków hamulcowych użytkowanych w pojazdach

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Zaciski hamulcowe to jeden z kluczowych podzespołów każdego systemu hamulcowego. Winny być regularnie przeglądane właśnie pod kątem skuteczności hamowania auta.
Ów moduł narażony jest na wyjątkowo uciążliwe warunki, zmienne temperatury, wilgotność, różnego typu zanieczyszczenia, intensywność nacisku. Wszystko to oddziałuje na stopniowe zużycie zacisków.


samochody ciężarowe regeneracja kompresor


Nie ma wątpliwości, że regeneracja zacisków hamulcowych użytkowanych w przeciętnych samOChodach są najczęściej o połowę tańsze niż oryginalny fragment razem z wymianą. Nowe zaciski hamulcowe to częstokroć drogie elementy w szczególności do starszych aut. Poniektóre składniki zacisków są fabrycznie niedostępne, w tej sytuacji regeneracja zacisków hamulcowych Rzeszów jest optymalnym wyjściem (następna strona). Zacisk powinien bowiem działać perfekcyjnie w każdych warunkach i przy bardzo ekstremalnej pogodzie. Nowe zaciski nieraz bywają stworzone ze słabej jakości materiałów, co przekłada się negatywnie na ich parametry eksploatacji. Wysokiej klasy zacisk po regeneracji będzie bardziej skuteczny niż nieznany zamiennik. mgparts.pl/#!products-services/cee5


pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com


W silnikach, w jakie są wyekwipowane samochody ciężarowe stosowane są bardzo różne typy turbin i kompresorów Kompresor jest poruszany za pomocą paska z wału korbowego motoru z kilkukrotnym przyspieszeniem. Więź między motorem a kompresorem jest zatem mechaniczne, a przebieg krzywej mocy i momentu obrotowego zostaje płynny mimo podwyższenia obu wartości.
Regeneracja kompresora polega między innymi na naprawie elementów sprężających, bądź przezwajaniu i wymianie łożysk silnika. Dla użytkownika istotne jest, że zregenerowane kompresory posiadają 2 letnie zabezpieczenie.