Posiadanie własnego auta to zwykle marzenie sporej części naszego społeczeństwa - śnią o nim już chłopcy w liceum

  • Posted on: 4 July 2018
  • By: addmean
Funkcjonowanie bez auta bywa ciężkie w obecnych czasach, wobec czego śnią o nim już nawet ci, którzy dopiero co ukończyli 18 lat i zrobili prawo jazdy.
sprzedaż samochodów powypadkowych
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com


Szukają wtedy zwykle jak najtańszych oraz starych samOChodów, gdyż nie posiadają zbyt dużych oszczędności.


Najczęściej przy zakupie pierwszego auta młodzi ludzie kierują się po prostu zasobnością własnego portfela. Patrząc na ich wiek, to ilość oszczędności nie może być zbyt duża. Poza tym, jeżeli to pierwszy samochód, to zwykle jest on skazany na doszkalanie się - czyli ewentualne wgniecenia zderzaka przy parkowaniu i podobne historie. Warto wówczas kupić samochód (nasz serwis www) dość niedrogi, którego nie będzie nam wtedy żal. Najtańsze z reguły są takie samochody, które przeżyły jakiś wypadek. Są odnawiane i ponownie trafiają na rynek. Sprzedaż samochodów powypadkowych jest w naszym państwie stosunkowo popularna. Najczęściej bywają to samochody przywożone z Niemiec. Taki manewr opłaca się wszystkim - sprzedającym oraz nabywcom. Wszyscy są szczęśliwi najbardziej z powodów finansowych. Oczywiście o tym, że auto jest powypadkowe, trzeba od razu poinformować kupującego. Wymaga tego uczciwość oraz etyka zawodowa. Jeśli nabywamy, to musimy przede wszystkim pytać o stan zawieszenia i kondycję skrzyni biegów.
Jeżeli zdecydujemy się na nabycie takiego wozu, to powinniśmy być świadomym tego, że nie jest to nowy samochód, który będzie na gwarancji, więc czasami może coś psuć się częściej aniżeli w wozie prosto z salonu.