Polisy dla sportowców w atrakcyjnie niskich cenach

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Prowadzenie działalności sportowo- wypoczynkowej; relacja z młodymi sportowcami oraz samodzielna aktywność fizyczna to niesamowita radość, ale i odpowiedzialność. Instruktor odpowiada pośrednio za zdrowie i życie swoich uczniów oraz innych osób, które mogłyby doznać szkody w wyniku takiej działalności lub aktywności sportowej.
tenis
Author: Christopher Johnson
Source: http://www.flickr.com
Z reguły nieprzyjemne wypadki, następują w najmniej oczekiwanym momencie. Dla osób profesjonalnie uprawiających sporty, kontuzje mogą na długi okres pozbawić ich sposobności treningu, a nawet być końcem dobrze-zapowiadającej się kariery. Sportowcy mają jednak możliwość ochrony przed pejoratywnymi skutkami takich zdarzeń. Sprawdzonym sposobem na minimalizację ryzyka jest polisa - ubezpieczeniazabrze-papis.pl - ubezpieczeniowa.Pewni Sportu to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w polisach ubezpieczeniowych dla osób uprawiających sport - zobacz Pewni Sportu.

Dysponujemy całym wachlarzem profesjonalnych programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb sportu:

- profesjonalnego; - dla laików; - zawodowego.

Ramówka ubezpieczenia został opracowany dla trzech zbiorowości osób zaangażowanych sportowo:

- profesjonalistów; czyli osób posiadających profesjonalny kontrakt sportowy; - amatorów; czyli osób trenujących rekreacyjnie, nieprzypisanych do żadnego klubu sportowego; - wyczynowców; czyli osób posiadających uprawnienia do partycypacji w współzawodnictwie sportowym, ( sportowiec musi być zarejestrowany w klubie sportowym ) .

Składka na polisę zostaje ściśle oszacowana po indywidualnej ewaluacji ryzyka na podstawie informacji źródłowych zawartych we wniosku ubezpieczeniowym oraz przewidywanym zakresem i stopniem ochrony ubezpieczeniowej.

Powiązane artykuły: http://www.pewnisportu.pl/onas.php|http://www.pewnisportu.pl/wyczynowiec.php">http://www.pewnisportu.pl/wyczynowiec.php|http://www.pewnisportu.pl/grwyczynowcy.php">http://www.pewnisportu.pl/grwyczynowcy.php|http://www.pewnisportu.pl/kluby.php">http://www.pewnisportu.pl/kluby.php|http://www.pewnisportu.pl/zima.php">http://www.pewnisportu.pl/zima.php|http://www.pewnisportu.pl/podroze.php">http://www.pewnisportu.pl/podroze.php|http://www.pewnisportu.pl/trenerzy.php">http://www.pewnisportu.pl/trenerzy.php|http://www.pewnisportu.pl/wychowawcy.php">http://www.pewnisportu.pl/wychowawcy.php|http://www.pewnisportu.pl/obozy.php">http://www.pewnisportu.pl/obozy.php|http://www.pewnisportu.pl/imprezy.php">http://www.pewnisportu.pl/imprezy.php|http://www.pewnisportu.pl/rowerzysta.php">http://www.pewnisportu.pl/rowerzysta.php}

Sumy polisy oraz świadczeń dobieramy do oczekiwań i poziomu rozwoju sportowego, a także możliwości finansowych sportowców. Pomagamy poszkodowanym na każdym etapie likwidacji szkody i pilotujemy proces pobierania odszkodowań.

siatkówka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie sportowe:

- zawiera odpowiedzialność cywilną, za szkody, które są związane z prowadzeniem działalności sportowo- rekreacyjnej;
- wzmacnia Twoją wiarygodność (jeśli jesteś szkoleniowcem instruktorem );
- gwarantuje odszkodowanie osobom trzecim, które odniosły kontuzję;
- jest dostosowane do Twoich dążeń ; za pomocą dodatkowych klauzur;

Oprócz tego:

- składkę możesz zapłacić w całości lub w uzgodnionych ratach;
- dla osób, które podpiszą polisę zbiorową, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.