Poczuć się jak ptak i spoglądać na ziemię z przewyższającego rozmiaru.

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Odczuwać adrenalinę napływającą nam do całego ciała. Na chwilę zamknąć się od rutynowych spraw i poczuć właściwe Ja. Codziennie przeżywamy stres. Jesteśmy w ciągłym pośpiechu i nie wiemy co zrobić szybciej. Staramy się iść za wszystkimi, a w tym dużym działaniu nie pamiętamy na nas samych. Na to co i jak odczuwamy. Nie mamy czasu pielęgnować swój wizerunek fizyczny, psychiczny i duchowy. Paragliding może być właśnie jedną z możliwości, jaka spowoduje, że znowu poczujemy siebie w 100%.

rzut z lotu ptaka na miasto
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Tylko my, atmosfera, chmury i niesamowity widok. Wskutek tego, jesteśmy w stanie odczuć siebie tu i obecnie. Skoncentrować się na odczuciach. Nie uważać na nic drugiego. Może to być jeden z najłatwiejszych możliwości jak się odpłynąć od ziemi. Paragliding można komuś kupić w prezencie. Jeśli, ktoś lubi sporty ekstremalne, to niechybnie się tym podnieci. Możemy poza tym wziąć udział w różnych lekcjach nauczaniach, z powodu jakich możemy podszkolić się w tym sporcie. Te kursy proponowane są jak w Polsce tak jak we Francji,Alpach i następnych państwach. Nie warto kupować natychmiast nowego sprzętu. Większość placówek ma własne wyposażenie. Po kursie dowiemy się więcej informacji o sprzęcie, wskutek których jesteśmy w stanie zakupić dla nas ten odpowiedni. Lekcje trwają plus minus pięciu dni i są rozdzielone na trzy etapy. W lekcjach wielki nacisk stawia się na bezpieczeństwo, gdyż jest to w tym sporcie (zobacz rolki dziecięce) najważniejsze. Z lotu można dostać nagranie, które jest niesamowitą pamiątką na stałe - .skok na bungee
Author: Mark Harkin
Source: http://www.flickr.com
Można skorzystać i z innych możliwości. Jest mnóstwo sportów, gdzie doświadczamy sami siebie i również to, do czego w sumie jesteśmy skłonni. Bardziej adrenalinowe sporty, w charakterze na przykład bungee jumping, też są w stanie w nas odkryć innych ludzi. Z powodujakiegokolwiek sportu, czujemy, że jesteśmy. Wszystko w nas się rozbudza i zachęca do działania. Nie redukujmy się do rzeczy, które już znamy. Rzeczy, jakie istnieją w pobliżu nas, są dla nas. Są tutaj po to, by je próbować i wykorzystywać. Strach jest pierwszym z głównych naszych ograniczeń. Zamieńmy bariery porażki i strachu w bariery szczęścia.