Kupujemy wygodne słuchawki

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
W zasadzie każdy używany dziś smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie są zbyt dobre, dlatego też warto pomyśleć o kupnie dobrych słuchawek. Ale jak się okazuje, wybranie ich wcale nie musi być łatwym i prostym zajęciem.


Słuchawki Sony
Author: Sony
Source: Sony
Niektórzy zapewne zdecydują się na znaną firmę i zakupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W). Są one zgrabnie, niewielkie lecz jednocześnie bardzo wygodne. Użyto przy ich produkcji dobrej jakości neodymowy magnes, dzięki czemu dźwięk jest bardzo wyraźny i bez szumów przy zachowaniu odpowiedniej mocy.

Słuchawki te są wyposażone w przewód o całkowitej długości ponad metr i są oferowane w kilku kolorystycznych wersjach, przez co można je dopasować do osobistych preferencji i oczekiwań. Osoby które szukają jeszcze lepszego brzmienia powinna skusić propozycja mało znanej w naszym kraju firmy Superlux, czyli Słuchawki SUPERLUX HD661P. Mają one wygodne, duże nauszniki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie będzie powodować żadnych odgnieceń. Ze względu na swe rozmiary i praktyczny, kilkumetrowy przewód - hiperłącze do strony - te słuchawki nadawać się raczej będą do zastosowań domowych, a nie noszenia na spacerze. Tu także producent postawił na odważne kolory, słuchawki są dostępne w kolorach czerwonym, fioletowym, srebrnym i czarnym.

Następnym modelem, któremu warto się przyglądnąć podczas swoich poszukiwań są Słuchawki WeSC Oboe NS Black (). W ich przypadku kolorystyka jest stonowana, mają czarny kolor z szarymi akcentami. Mają praktyczny, wygodny, pokryty miękkim materiałem pałąk, wygodne nauszniki i odpowiednio długi przewód (do sprawdzenia na tej stronie). Do samego dźwięku także nie można się przyczepić, słuchawki bardzo dobrze brzmią i posłucha się na nich różnych gatunków muzycznych. Niezwykle interesującym pomysłem dla osób nie lubiących poskręcanych kabli są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK). Co prawda ich kolor z definicji odstraszy każdego chłopaka, ale są sprzedawane także w innych wersjach kolorystycznych. A najlepsze jest to w nich, że posiadają wbudowany wewnętrzny odtwarzacz MP3, więc odpada konieczność przyłączania ich do zewnętrznych urządzeń.