Który facet nie chciałby posiadać szybkiego samochodu, którym woziłby swoją narzeczoną?

  • Posted on: 3 April 2018
  • By: addmean
pojazd w dzisiejszych czasach to bardzo ważna rzecz. Jedziemy po dzieci ze szkoły, na sprawunki. A i jakiekolwiek wczasy także się każdemu wszakże należą. Samochód powinien być, a zdarza się, że są w familii i dwa.
limuzyny
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com


A jeszcze jak jest prędki, to jest to spełnione marzenie każdego mężczyzny.


Białe rolety dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Zastanowić się należy na czym polega chip tuning. Jest to komputerowe zwiększenie mocy motoru. Dziś niemało aut posiada spore rezerwy mocy, które można stosunkowo łatwo uwolnić. Wtenczas wykonuje się chip tuning. Wtenczas fachowiec podłącza swój komputer do centralki sterującej auta i modyfikuje porcję podawanego paliwa, czas i kąt wyprzedzenia zapłonu, a również maksymalne dozwolone obroty silnika. Decydując się na chip tuning w dalszej kolejności można by zabawić się w wymianę komponentów mechanicznych. Posiadacze aut z motorem diesla decydują się także na usunięcie tzw. ekologii zatem przykładowo klap wirowych. Należałoby się wszakże zadumać z jakiego powodu niezbędny jest chip tuning, jakby producenci aut od razu nie byli w stanie dać ogromnej frajdy z podróży autem o maksymalnej mocy.


Decydując się na chip tuning należy znaleźć odpowiedniego specjalistę, który zna się na swej robocie oraz wykona chip tuning nie psując niczego odmiennego w należącym do nas ukochanym samochodzie. Dobry specjalista chip tuning rozpoczyna od sprawdzenia stanu technicznego pojazdu petenta i od wyeliminowania ewentualnych wad.
Bezcelowe jest robienie chip tuning w niesprawnym aucie, bo to może doprowadzić do jeszcze znaczniejszych wad. Następnie auto trafia na hamownię, gdzie jest badany przebieg mocy i momentu obrotowego i jeśli okaże się, że wszystko jest w porządku, można by zabierać się za chip tuning.