Korki Nike najmłodszych

  • Posted on: 26 September 2018
  • By: addmean
Niestrudzona pogoń za perfekcją wreszcie dobiegła końca. Nowa seria juniorskiego obuwia piłkarskiego Nike została stworzona, dla tych którzy kontrolują grę od początkowych minut spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Buty piłkarskie Nike Junior mają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia i kontrolowania piłki, zapewniając zabójczą skuteczność gry.


nike
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Buty zaprojektowane zostały przez Nike dla kreatywnych rozgrywających. To idealne buty dla każdego młodego piłkarza. Są to lekkie buty, gwarantujące naturalne wyczucie piłki. Buty https://butymarkowe.pl/buty-meskie/zimowe.html piłkarskie nike junior wykonane zostały z bardzo trwałych materiałów, zapewniających komfort w czasie rozgrywki. Buty zapewniają znakomitą trakcję, precyzję podań jak i dynamikę rozgrywki. Buty (https://www.magicalshoes24.com) są jak druga skóra na stopie. W trakcie projektowania zastosowano szereg najnowszych technologi, co sprawia, że gra w piłkę nożną przynosi wiele niezapomnianych emocji.

Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej z solidnymi obszyciami - . Korki są wytrzymałe, dzięki wzmocnieniu przy pięcie i na nosku.
Oprócz tego mają wyprofilowaną wkładkę, która idealnie dostosowuje się do stopy.
Nowoczesny design butów pozwala wyróżnić się na boisku. Odblaskowe logo Nike nadaje butom nietuzinkowego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały stworzone z myślą o zwinności.
Dostosowane do kształtu cholewki doskonale stabilizują stopy. Cholewka zapewnia świetny poziom tarcia oraz wspaniale przylega oraz dopasowuje się do ruchu stopy. Buty gwarantują Znakomitą stabilizację i amortyzację. Dopasowana wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla kształt stopy. Fakturowany materiał polepsza kontakt i zapewnia maksymalną kontrolę.


nike
Author: Nike
Source: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są bardzo lekkie. Podeszwa stworzona została z trwałejj na ścieranie gumy. Delikatny bieżnik zapewnia natomiast doskonałą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza gwarantuje osiąganie najwyższych przyspieszeń. Dodatkowe obszycia gwarantują jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnej długości jak i szerokości.

Delikatna podeszwa ze stożkowymi wkrętami powoduje, że korki prosto wgryzają się w ziemię i umożliwiają naturalną swobodę ruchów oraz ułatwiają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność w czasie gry na miękkiej murawie a także na suchych nawierzchniach z trawy naturalnej.
Sznurowanie przesunięte zostało do środka, co spowodowało większą strefę kontroli.