Kamera w akcji! - te same wyskoki w lepszych superprodukcjach

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
W sfilmowaniu urlopowych wycieczek, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, pomoże nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. wzrokiem urządzenia do rejestracji obrazu jest układ optyczny o niezwykle szerokim kącie postrzegania: 170°. Rejestruje przepiękne obrazy filmowe Full HD i fotografie nawet o zmroku.
Bezpieczeństwo nagrywanego obrazu, przed konsekwencjami skoków i wibracji, zapobiegnie zaawansowany statecznik obrazu, niezastąpiony na górskich szlakach i wzburzonych wodach, dodatkowo wyrównuje wibracje wytwarzane przez pojazdy silnikowe: kłady. Rejestrator obrazu jest także zaopatrzony w stereofoniczny mikrofon, dzięki temu zarejestrowanie podróży, staje się jeszcze bardziej realistyczne.GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera Sony Action Cam jest doposażona w kanały łączności. Filmowanie tą kamerą pozwala ponadto możliwość obrotu, która powoduje właściwy obraz, z obróconej o 180° kamery, chociażby na motolotni. Wydajny czas pracy, ułatwia na filmowanie ciągiem przez 150 minut, bez łącza Wi-Fi, wystarczająco długo, by udokumentować na przykład pieszą wędrówkę. Typ GoPro Hero 4 Silver (na tej stronie dodatkowe informacje: ) - to urządzenie z wyjątkowo praktycznym, wmontowanym i dotykowym wyświetlaczem LCD. Bardzo prosta obsługa kamery – przemieszczanie się po menu jest intuicyjne, nawet początkujący adepci sztuki video/foto, nie będą mieć problemu. Pomimo wykorzystanego wyświetlacza kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zapewnia pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Biorąc pod uwagę atrybuty techniczne filmu, kamera Hero 4 Silver przeznaczona jest dla wprawnych entuzjastów zapisu zmagań sportowych i nie tylko. Typ proponuje robienie zdjęć tradycyjnych oraz wmontowany układ Time Lapse, który pozwoli zrobić serię zdjęć z interwałem w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wprowadza wsparcie zdjęć w nocy. GoPro Hero 4 Silver to także tryb video Super view z możliwością opcji szerokości klatek filmowych. Urządzenie GoPro Hero 4 Black (zobacz pod adresem: ) ma dobrą komunikację ze sprzętem mobilnym kamery oraz wyposażona jest, w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Kamera zapisuje szerszy zakres aktywny toru audio, za pomocą czego nagrania osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.