Jakim sposobem szybko kupić dobry tablet?

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
Rynek rozrywki mobilnej od pewnego czasu zawładnięty jest przez smartfony i tablety. W sklepach swe produkty oferuje kilku dużych, renomowanych producentów oraz całe grono innych, których produkty są trochę gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy zakupić tablet porządny lecz droższy, czy też zdecydować się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam klient, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeżeli ktoś będzie się skłaniał się jednak ku pierwszej grupie, to musi przyglądnąć się tabletom Sony, przez wielu uważanych za najlepsze na rynku.

tablet
Author: Raffaele Esposito
Source: http://www.flickr.com
Cechują się one doskonałą jakością podzespołów, solidnością i świetnymi osiągami. Jednym z flagowych tabletów (dobry przykład zobaczysz na firmy Sony jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Posiada on ekran o przekątnej 10 cali, wykonany z odpornego na zarysowania szkła, a jednocześnie jest przy tym bardzo lekki oraz smukły. Funkcje stosowane do tej pory w telewizorach z najwyższych klas gwarantują naprawdę ostry i barwny obraz, a potężny układ procesora i duża ilość pamięci pozwoli na granie w najnowsze gry.

start pracy tabletu
Author: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Source: http://www.flickr.com
Na tablecie zainstalowano najnowszy system Android, wzbogacony dodatkowo przez inżynierów Sony o wydajne programy poprawiające osiągi pracy. Prezentowany powyżej tablet łączyć się może jedynie poprzez wi-fi, ale Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) ma zamontowane specjalne gniazdo umożliwiające wykorzystanie możliwości, jakie daje LTE.

Wśród wielkiej liczby wszelakich urządzeń dotykowych można znaleźć oryginalne i ciekawe sprzęty. Na przykład do nich należą piórkowe tablety, które umożliwiają pracowanie zarówno palcami jak też dołączonym do sprzętu piórem dotykowym. Więcej na ten temat odnajdziesz tutaj: Tablet BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) Wacom. Jednym z bardziej znanych przedstawicieli tej grupy urządzeń jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie możliwości tabletu i tabletu piórkowego. Zaś Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to sprzęt dedykowany miłośnikom cyfrowej twórczości.