Jakiego rodzaju kamerę sportową kupić? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najbardziej odpowiednie typy?

  • Posted on: 17 April 2018
  • By: addmean
Sportowe kamerki są coraz bardziej popularne, ponieważ nabywają je już nie tylko fani sportów ekstremalnych, ale także osoby, które pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.


Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są modele GoPro.


GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com
GoPro Session to w dzisiejszych czasach najpopularniejsze modele na rynku, jeżeli chodzi o kamery sportowe to w rzeczywistości nie mają one sobie równych kamery GoPro Session (zajrzyj koniecznie). Zwłaszcza, że ich ceny chociaż nie są niskie, to jednakowoż w porównaniu do wydajności nie są również jakoś specjalnie wygórowane. Dość niedawno producent odświeżył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru większą ilość kamer oraz więcej możliwości. Interesujący jest także typ Hero 4 Black, czyli aktualnie najbardziej zaawansowany model z tej serii.


Kamera tego rodzaju umożliwia rejestrowanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A ponadto użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, oraz1080p z max. szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Interesującą alternatywą jest kamera kamery IP - zobacz xiaoyi action sprawdź to. Tego rodzaju model ma zaawansowane funkcje, jakie ucieszą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Kamera jest niezbyt ciężka, ma kompaktowy design, można nią rejestrować rewelacyjne filmy HD.


kamera xiaoyi action
Author: downloadsource.fr
Source: http://www.flickr.com


Jesteśmy w stanie nią wykonywać czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to pozwala na przesyłanie w rzeczywistym czasie, lecz i edycję oraz udostępnienie nagrań za pomocą smartfona.


Jak więc widać możliwości są dość spore, jesteśmy w stanie wybrać bardziej znaną kamerę, którą jest GoPro lub drugi opisywany model, który jest także bardzo solidny.