Jak w łatwy sposób odnowić wygląd samochodu, nie marnując na to zbyt dużo środków?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Wizualny tuning stanowi proces, który z pewnością docenią wszyscy miłośnicy motoryzacji, którzy pragną w łatwy i szybki sposób odnowić wygląd pojazdu. Niestety większość wykorzystywanych do niego element,ów jest dość droga i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Czasami jednak to szczegóły mają największy wpływ na całe dzieło. Z tego też powodu opłaca się zainwestować w te detale, by nadać samochodowi całkiem nowy wyraz.
samochód - fotografia
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Podstawową rzeczą, którą możemy wymienić w naszym samochodzie jest pokrowiec na fotel samochodowy. Dzięki jego zastosowaniu łatwo zmienimy wygląd wnętrza naszego pojazdu i sprawimy, że zyska ono całkowicie nowy charakter. Odpowiednio dopasowany pokrowiec na siedzenie może bowiem sprawić, że przygnębiające i smutne wnętrze stanie się bardziej weosłe, co niewątpliwie znajdzie odzwierciedlenie w samopoczuciu kierowcy i pozostałych pasażerów - pokrowce na siedzenia. Mało kto wie o tym, że pokrowiec na fotel samochodowy może w znaczący sposób podwyższyć komfort użytkowania pojazdu – dzięki niemu kierujący będzie siedział pewnie na miejscu i będzie się mógł zupełnie zrelaksować podczas prowadzenia - pokrowce na fotel samochodowy. Dla jeszcze większego relaksu podczas długiej jazdy możemy użyć pokrowiec na siedzenie, który dysponuje możliwością masażu. Wtedy nawet najdłuższa jazda bez zatrzymywania będzie mniej męcząca.


Jeżeli chodzi o zewnętrzny wygląd samochodu do tuningu wizualnego możemy tu zastosować np. chlapacze samochodowe - chlapacze do samochodu. Ich zmiana może znacząco podnieść dekoracyjne walory pojazdu, trzeba je tylko odpowiednio dobrać. Jeśli zależy nam na najbardziej estetycznym wyglądzie pojazdu możemy wykorzystać standardowe chlapacze samochodowe w kolorze czarnym, wykończone stylowymi wzorami. Aby otrzymać bardziej awangardowy wygląd możemy nabyć produkt w kontrastującym kolorze lub z przeróżnymi funkcjami – np. z podświetleniem LEDowym lub fluorescencyjną farbą. Wszystko jest uzależnione wyłącznie od naszej wyobraźni oraz możliwości naszego portfela. Trochę bardziej kosztowną inwestycją są również dekoracyjne felgi – opłaca się je jednak zastosować przez wzgląd na niebanalny efekt, który tworzą.