Jak spełnić marzenia fana formuły 1?

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
Opinia, że każdy mężczyzna ma w sobie coś z chłopca nie jest nieprawdą. Bardzo dobrze widać to, podczas przyglądania się mężczyznom oglądającym z wypiekami na twarzy rajdy samochodowe a także wyścigi formuły 1. Emocje jakie temu towarzyszą można porównać jedynie do kobiecych wojaży po centrach handlowych i wizycie u fryzjera i salonie piękności. Jest to podarunek który z pewnością będziemy wspominać przez całe życie.


Wycieczki dla entuzjastów formuły 1

formuła
Source: altervista.org
Gdy chcemy zaskoczyć kogoś z naszych bliskich, a tak się składa, że jest on fanem sportów ekstremalnych, a zwłaszcza wyścigów samochodowych, to bilety na formułę 1 będą strzałem w dziesiątkę . Karnety takie można zarezerwować przez portal internetowy nie wychodząc z domu. Należy tylko mieć w pamięci aby zamawiać karnety z dużym wyprzedzeniem, gdyż są szybko wykupowane i rośnie ich cena. Ogromną popularnością cieszą się także bilety na GP Węgier. Portale www przez które karnety takie można nabyć mają w swojej ofercie również inne atrakcje jak na przykład zwiedzanie boksów, gadżety fana formuły- koszulki, plakaty, kubki. Sprawdzić można również adresy hoteli, oficjalny program imprezy organizowanej, a także zdjęcia kierowców wyścigowych i ekip i linki dla kibiców.


W grupie raźniej

Dużo firm oraz klubów zrzeszających fanów organizuje wyjazdy na formułę 1 grupowe. Jest to idealna opcja na spędzenie urlopu gdy zamiast samotnej wycieczki wolimy poznać nowych ludzi. Co warte podkreślenia, że wybierając się na taką wycieczkę nie trzeba się przejmować o transport i hotel, wszystko to, jest załatwiane przez organizatora i wliczone w koszt wycieczki. Dodatkowo, możemy poznać nowych ludzi z całego kraju i nawiązać często na całe życie.

Możliwość oglądania formuły 1 na żywo jest życzeniem niejednego entuzjasty sportów wyścigowych. Dzisiaj życzenie to możemy zrealizować bez wychodzenia z domu. Trzeba tylko zarezerwować bilety na GP Węgier oraz wybrać się z bliską osobą, lub pojechać całą grupą. Na pewno będzie to prezent który pozostawi ślad w pamięci każdego kibica formuły 1.


Author: Agnieszka Słodka