Jak powinien zostać przeprowadzony właściwy tuning germańskiego samochodu?

  • Posted on: 14 October 2018
  • By: addmean
Facetom ciągle jest za mało. Chcą więcej funduszy, żeby zakupić sobie właściwszy samochód z bardziej większym motorem, aby mógł pędzić jeszcze prędzej. I do czego to komu? Niechaj sobie kupi ciężarówkę, to będzie mógł mówić swoim kolegom, iż ma największy.


.. samochód.


Jednak on i tak nie posłucha, prędzej zrobi Passat B6 tuning. Tego typu obróbka mogłaby tyczyć się felg, reflektorów bądź motoru. Mówił, iż pragnie odmienić jego mapę lub coś takiego. Nie wiadomo, dlaczego nie mógłby zakupić temu motorowi kompasu, to nie będzie mapy potrzebować. Jednak on twierdzi, że zrobi w Passat B6 tuning - chip tuning raz a dobrze. No prawidłowo, miejmy wyłącznie nadzieję, iż te chipsy będą smakowite. Lubimy takie o smaku serka fromage jak by co. Swoją drogą ciekawe ile wymaga funduszy dobry perfekcyjny Passat B6 tuning? Podobno samochód uzyskuje wręcz o kilkaset KM więcej. A my uwielbiamy koniki...


sieci


Uprzednio mieliśmy BMW E39 tuning. W warsztacie zrobiono nowiutki wydech, obniżone zawieszenie i dołożyliśmy felgi (sprawdź promocje na felgi aluminiowe www.sportwheels.pl/) ze szprychami, bo te stare nie są już trendy. A wszakże z drugiej strony podobno BMW E39 tuning wielokrotnie zachowuje styl niemiecki. Znaczy to, iż poprzez BMW E39 tuning przywraca się stan jak najbliższy oryginałowi. Zatem już nie wiem o co chodzi - ma być jak najstarzej, lecz felgi wyszły z mody? Ktokolwiek coś tutaj kręci chyba.
A może jednak dołączyć jakikolwiek bodykit, jakiekolwiek niewielkie spojlery? Przyciemnione szyby? Właściwa gleba? Fajniutkie alusy? Być może soczewkowe reflektory? Jednak nie ma to jak obszerne stado koni pod maską! Tak powinien wyglądać właściwy BMW E39 tuning. Takiego czegoś żaden mężczyzna nie będzie się wstydzić.