Heden jako firma zajmująca się produkcją wózków widłowych

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Teraz wózki widłowe używane są prawie wszędzie, zarówno w zakładach wytwórczych jak i sklepach, hurtowniach, bądź marketach. Służą do przewozu różnorodnych ciężkich części.
kraj
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com


Heden to jednostka zajmująca się wytwórczością wózków widłowych. Przez lata nabywanego doświadczenia, zdolności i wiedzy powstawały urządzenia dużej jakości, jakie po dziś dzień sprawdzają się i są użytkowane w przeróżnych sektorach przemysłu, choć pod inną nazwą. Jednostka zajmowała się nie tylko produkcją wózków widłowych, ale również różnych maszyn przemysłowych, jakie zastosowanie znajdywały w przeróżnych sektorach przemysłu. Wielkie doświadczenie w projektowaniu wózków widłowych dla wymagającego rynku skandynawskiego zaowocowało drobnymi rozmiarami wózka w stosunku do udźwigu, ergonomicznymi kabinami, niskim pułapem hałasu i emisji.


mikrofibra
Author: Steve Johnson
Source: http://www.flickr.com


Udźwig wózka Dantruck jest zależny od konstrukcji, również parametrów wózka. Manewrowanie samym bagażem może posiadać przeróżną formę. Standardem jest przewożenie go prosto, jednakże dostępne są modele zapewniające przechylanie masztu w przód, czy też w tył. Typów i wariantów jest tyle ile użyć. Każdy znajdzie dobry wózek widłowy do własnych wymogów i funkcji.


W firmie wdrożono najświeższe podejścia i innowacje, ażeby zapewnić wysoką jakość proponowanych maszyn. Maszyny te zapewniają wygodę eksploatacji dzięki wyjątkowemu schematowi ergonomicznej kabiny.
Wielka różnorodność wózków transportowych powoduje, że są one usystematyzowane wedle przeróżnych reguł wynikających z ich cech konstrukcyjnych, albo użytkowych.