Gadżety nowoczesnego mężczyzny

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Przechodził mężczyzna parkiem, zobaczył żabę. - Jestem wielkiej urody księżniczką, pocałuj mnie, a będziemy żyli długo i szczęśliwie – powiedziała. Mężczyzna ulokował żabę w kieszeni po czym poszedł dalej. Ta zdumiona powiedziała: Dlaczego mnie nie pocałowałeś? - Na dziewczynę nie mam czasu, ale mówiąca żaba to wspaniały gadżet!
akcesoria
Author: HTC
Source: HTC
Fakt, mężczyźni kochają gadżety. Coraz nowsze auta, iPod-y, dobre rowery, kompletne zestawy komputerowe mówią nie tylko o ich dobrym guście, ale i o sytuacji materialnej. Teraz, nawet rower może wyglądać i pracować jak sprzęt pierwszej klasy, w dodatku z nutką technologii rodem z filmów science-fiction. Należy jedynie podrasować go godnymi uwagi gadżetami. Największy ich wybór znajdziemy w sieci, wpisując w wyszukiwarce frazę: akcesoria rowerowe. System inteligentnego oświetlenia, nawigacje, liczniki, bidony - wybór jest imponujący. A wszystko to po to by jazda była wygodna i przyjemna - na tej stronie więcej informacji.

Przeważnie, mężczyźni przykładają dużą uwagę do samochodu, a te coraz bardziej naszpikowane są elektroniką. Zamieniają się w jeżdżące komputery. Wabią 10-calowym wyświetlaczem LCD na desce rozdzielczej, routerem Wi-Fi, systemem rozpoznawania znaków czy automatycznym parkowaniem. Najczęściej kupowane akcesoria samochodowe to między innymi nawigacja, zestaw głośnomówiący czy CB radio.
Szwankujący akumulator nie oznacza już podłączania kabli rozruchowych - akumulatory do samochodów. Wożąc w schowku samochodowym pewne urządzenie, możemy odpalić samochód bez
samochód
Author: Peter Zoon
Source: http://www.flickr.com
podłączania powszechnie stosowanych kabli rozruchowych pod maską. Nasze zadanie to podłączyć końcówkę urządzenia do gniazda zapalniczki z wyładowanym akumulatorem, do zapalniczki w drugim samochodzie. Parę chwil i... możemy jechać. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy gadżet, który może nie oczaruje nas szybkością działania, jednak jest z całą pewnością mniej problematyczny i bezpieczniejszy w użyciu, niż popularne kable rozruchowe.

Bo w rzeczy samej tak to właśnie jest z gadżetami. Możemy być ich posiadaczami, ale nie musimy. Dla jednych zbędne, inni - ciekawi nowatorskich rozwiązań, nie potrafią się bez nich obyć. Jedno jest pewne: urozmaicają nam życie.