Fachowe kamerowanie z perspektywy lotu ptaka.

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Zdjęcia i filmy wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i wyobraźnię. Świat oglądany z góry pokazuje nam bogactwo kształtów, barw i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Krajobraz naturalny, architektura, miasta, wielkie budowle i konstrukcje, a także przeróżne zbiorowiska ludzkie, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i budują magię skojarzeń
.
Widok z lotu ptaka
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (filmowanie z lotu ptaka) przy użyciu specjalistycznego ekwipunku latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, kreatywną grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne ciekawych propozycji, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów w kolejnych projektach. W realizacji celu czyli zaspokojenia Kontrahenta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z urzędami, firmami oraz osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom oferujemy profesjonalną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy oferującej usługi wykonywania zdjęć i filmików z powietrza należy zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i fachowości usług wykonywanych przez firmę.


Filmowanie wykonujemy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę albo aparat do wysokości prawie pół km. Za pomocą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy dobry obraz w jakości full HD oraz fotografie w 24MPX rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Tym sposobem możemy w pełni kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zadanie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowocześniejsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.