Elektroniczny papieros, co to takiego

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Planujesz rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Powinieneś więc zastanowić się nad zastosowaniem epapierosa. To innowacyjne urządzenie, przypominające z wyglądu tradycyjnego papierosa. Epapierosy podają minimalne ilości nikotyny, mimo to zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.

Co istotne w dzisiejszych czasach, palenie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to fakt - ale myślmy długoterminowo – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni zaś my możemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (zobacz pod adresem są dwa „parametry”, które powinniśmy wziąć pod uwagę kupując liquid do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Plusem używania e-papierosa jest to, że jego użytkownicy sami mogą zadecydować o stężeniu nikotyny. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów znajdziemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu wybranego samodzielnie smaku. W sklepach (tych stacjonarnych jak i tych w sieci) znajdziemy aromaty o smaku kawy, landrynek czy truskawkowe. Użytkownik sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.
Pełna oferta sklepu w epapierosami
Source: sklep.poltiko.pl


Przyczyny dla których należy zastanowić się nad kupnem e-papierosa? Przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, albowiem dym jest bezbarwny i ma delikatny zapach zależnie od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, a oddech pozostaje świeży na długi czas.

Epapierosy to zasadniczo nowy produkt na naszym rynku - na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być z pewnością koszt zakupu dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena cały czas idzie w górę. To kolejny z argumentów, dla którego powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.