Drony opanowują świat i serca wszystkich sympatyków technologicznych gadżetów.

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Jakiś czas temu świat mediów i nowatorskich technologii opanowała jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy w świecie mediów i nowatorskich technologii panuje jedno słowo.
Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być używane do celów wojskowych albo cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na trafiony prezent dla małych i dużych miłośników techniki i wynalazków.


W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zaznajomić z ich plusami i minusami. Jednym z szeroko polecanych modeli jest na pewno dron Inspire 1 (przeczytaj szczegóły). Jego popularność niewzięła się znikąd. Urządzenie to wyposażone zostało w doskonałą kamerę, która pozwala na robienie doskonałych jakościowo zdjęć. Do innych zalet tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, stabilizacja lotu, podwozie chowające się po starcie oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.


konsole
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma ( koniecznie zobacz na www.dronlandia.plkoniecznie zobacz na ). Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich zmagań. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i praktycznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezsprzecznie jego mobilność.
GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze rejony świata. Nic zatem dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.