Dron Phantom 3 - porównaj te oferty

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Co ostatnio stało się niemal tak samo popularne jak lustrzanka? Co przy okazji może sprawić, że każda zabawa, szczególnie, ta w plenerze będzie okraszona, na pamiątkę oczywiście, jakimś świetnym filmikiem? Otóż te osoby, które wpadły na pomysł, że mowa o dronach, posiadają 100% rację. Drony są wszędzie, kupuje je coraz większa liczba osób. A przez to, że co jakiś czas, któryś większy sklep robi niesamowite promocje i podstawowe modele takich urządzeń, po prostu, sprzedaje za grosze, to nawet dzieciakom rodzice zamiast laptopów, czy następnych gier, a kupują drona.

Dron
Author: Raghavendra Bhat
Source: http://www.flickr.com
Bo to przecież takie modne, takie super. W większości takim osobom drony szybko się nudzą i są odkładane w kąt pokoju, takie 1000 złotych wydane niemalże na kilka godzin zabawy. Cóż każdy kupuje to, co chce. Jednak są również osoby, które przykładowo decydują się na drona 3DR, a to dron, który kosztuje od około sześciu tysięcy złotych wzwyż (zdecydowanie więcej przeczytasz na tej stronie www.dronlandia.pl/3DR-SOLO). Takie osoby raczej posiadają jakiś konkretniejszy cel aniżeli tylko zabawę. Podobnie zresztą jak osoby wybierające drona SOLO. Te drony mają więcej funkcji i można dzięki nim ogarniać świetne filmy, na których możemy zarobić i to niezłe pieniądze. Ale oczywiście na początku trzeba zainwestować w tego typu sprzęt.

Dobry dron do pracy Kiedy oglądamy reklamy, w których widać drony, bardzo często można odnieść wrażenie, że służą one jedynie do kręcenia głupich filmików. Tzn., że chodzi bardziej o zabawę niż o pracę. Jednak, jeżeli kupimy drona DJI Phantom 3, to na st procent nie chcemy nim jedynie filmować urodzin wujka Zdzicha, a zapewne wolelibyśmy, by płacono nam za filmy, które tworzymy- http://www.dronlandia.pl/DJI-Phantom-3-Advanced. Za pomocą takiego sprzętu możemy stworzyć filmy na profesjonalnym poziomie.

Należy tylko poszukać pomysłu na siebie. Dla jednych to będzie dopełnienie filmików z wesela, dla innych robienie filmów, które reklamują różne miejscowości, a inni będą chcieli w ten sposób rozreklamować jedynie swoją miejscowość. Jeżeli już zechcemy zapłacić za droższego drona, to musimy widzieć w tym jakiś cel, bo dla frajdy, to można zapłacić za drona, którego cena nie będzie przekraczała 1000 złotych i też będzie w porządku. Warto, o tym pamiętać, kupując taki sprzęt. Wybierajmy to, co rzeczywiście okażę się nam niezbędne, bo po co przepłacać.