Dodatkowe akcesoria do telefonów Samsung

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Komórki i smartfony są urządzeniami, które narażone są na różne czynniki. Telewizor czy wieża stoją w bezpiecznym miejscu i jeśli nie przewróci ich na przykład dziecko albo kot, to chyba nic im się nie powinno stać. Lecz z telefonami to całkowicie odmienna sytuacja. Noszone są w kieszeniach, torebkach i plecakach, często zdarzyć się może, że coś na nie upadnie lub same upadną wyższa.

etui dla Galaxy
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Z tego też powodu nabywając telefon od razu warto pomyśleć, w jaki sposób można go będzie chociaż trochę zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Jednym z lepszych pomysłów na to może być nabycie telefonu wyposażonego w klapkę, rozwiązanie to ma taką zaletę, że po złożeniu ekran i klawiatura są chronione przed możliwością uszkodzeń. w stanie złożonym telefon ten posiada nieduże wymiary i bez problemu będzie się mieścił w nawet niedużej kieszeni czy torebce. Solidna oraz trwała obudowa zabezpieczona na tyle aparat, że nawet upadek z niewysoka raczej mu nie zaszkodzi.

Jednak w sklepach zdecydowana większość telefonów ma płaski, duży ekran, składane telefony nie cieszą się aż tak dużym wzięciem. Z tego też powodu mając taki telefon powinno się wcześniej pomyśleć o jakieś porządnej możliwości ochrony dla niego. W sklepach do znalezienia jest ich duży wybór i z reguły są one dedykowane do konkretnego modelu aparatu, przykładowo Samsung EF-CN900B flip S-view pro Galaxy Note 3 Czarny (EF-CN900BBEGWW) będzie pasował do tego własnie rodzaju smartfona, tak samo Samsung ETUI FLIP DO GALAXY S III MINI granatowe (EFC-1M7FBEGSTD) () chyba się nie sprawdzi przy innych telefonach tego producenta. Oba pokazane pokrowce są porządnie i dokładnie zrobione i bez zastrzeżeń powinny wypełniać swoją funkcję. Jest to o tyle ważne, że można często trafić na produkty bardzo kiepskiej jakości, które w skrajnych przypadkach mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go ochraniać. Bardzo interesującą opcją może też być Samsung etui silikonowe do Samsung Galaxy S3 niebieskie (EFC-1G6WBECSTD), to etui jest wykonane z bardzo elastycznego silikonu i posiada specjalne zatyczki na łącza. Dzięki nim aparat jest w znacznym stopniu chroniony przed upadkami, kurzem i wilgocią.