Czy tak naprawdę Xbox jest konsolą do zabawy?

  • Posted on: 3 April 2018
  • By: addmean
Można śmiało powiedzieć, że na tę chwilę konsola o nazwie Xbox jest najlepsza na rynku. Jednakowoż to oczywiście nie jest obiektywna opinia, ciężko doszukiwać się w tym przypadku również reklamy. To najzwyczajniej czysto subiektywna opinia do której autentycznie każdy Polak ma prawo.


Xbox One
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Raduje serce, iż tak bardzo chętnie kupujemy konsole do gier amerykańskiego giganta, bo to sprawia automatycznie, że Polska staje się poważniejszym rynkiem. Przykładowo xbox 360 cena będzie korzystniejsza, akurat z uwagi na większy popyt.

A więc to bądź co bądź - znajdź informacje - w interesie wszystkich konsolarzy jest to, aby zareklamować wśród własnych znajomych tę konsolę. Bądź co bądź to takie artykuły także mogą dużo dobrego dać, miejmy nadzieję. Zwykło się mawiać - nadzieja umiera jako ostatnia, zapewne każdy zna tę myśl.

Według wielu osób najlepsze konsole xbox, choć wiadomo, że ma wady, posiada niesamowity atut, mianowicie rozchodzi się o grafikę. Można w sumie powiedzieć, iż gracz bardziej wyczulony na właśnie grafikę nawet nie pomyśli, że czymś OK jest to by kupić inną konsolę. A zresztą niech nikt nie sugeruje, iż Xbox służy tylko do wielogodzinnego grania. Co jak co, ale najnowsze Xboxy to coś sporo więcej. Doceniajmy Xboxy!

Na przykład xbox-y 360 może zagwarantować melomanom odtwarzanie muzyki. Jakość? Cóż, standard odtwarzania jest niesamowity, odnośnie tego ciężko mieć jakieś wątpliwości. Fajnie, że powstają tego typu, wielofunkcyjne urządzenia, bo to znacząca oszczędność pieniędzy oraz miejsca w pokoju.

Naturalnie również dla fanów świetnego kina można napisać coś pozytywnego: bez żadnego cienia wątpliwości jest tak, że jeśli będziemy pragnęli obejrzeć film w technologii Blue-Ray, będziemy mieli możliwość bez kłopotu spełnić ową zachciankę. Co jak co, lecz to w zasadzie dzisiaj taki standard, iż konsole typu xbox360 nie są wyłącznie do gier. Co niektórym graczom, niejako konserwatystom, to się zapewne nie spodoba, lecz postępu nie da się już zatrzymać.