Co znajduje się na szczecińskim lotnisku i co ono gwarantuje?

  • Posted on: 11 September 2018
  • By: addmean
Transport lotniczy powinien gwarantować wszystkim osobom podróżującym największy komfort i, co jest sprawą najważniejszą, także bezpieczeństwo. Nie mniej ważna jest szybkość i terminowość poszczególnych lotów.


motor
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com
Jednak lotnisko gwarantuje także bardzo rozbudowane zaplecze, jakie zapewnia pasażerom także dużo innych świadczeń.


Znajdują się tam restauracje, kaplica, kącik zabaw czy firma zajmująca się wynajmem aut. Ponadto na obszarze lotniska, znajduje się taras widokowy, z którego można oglądać startujące, czy też lądujące samoloty oraz np. obszerna sala konferencyjna. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest gwarantujące wszystkie powyższe usługi lotnisko Szczecin jest miastem, które je zapewnia. Poza tym lotnisko (www.transfer-krakow.com) to posiada niezwykle pożyteczną dla pasażerów stronę wirtualną, na której można by odnaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu przeprowadzania odpraw, kontroli bezpieczeństwa czy też bagażu albo dokumentów, które trzeba przy sobie posiadać. Dostępna tam jest także aktualna tabela odlotów i przylotów oraz informacje odnoszące się do biletów czy konkretnych przewoźników.


Dla pasażerów, którzy posiadają jakieś zapytania dotyczące lotów lub np. zagubionego bagażu, przygotowano punkt informacyjny, z którym można się porozumieć m.in. osobiście czy też przez internet. Na lotnisko Szczecin-Goleniów można dojechać przy pomocy busów, taksówki czy też swojego samochodu. Samo lotnisko zlokalizowane jest ok. trzydzieści kilometrów od centrum Szczecina.


Powierzchnia terminala wynosi około 2,6 tysięcy m2, a długość drogi startowej wynosi 2,5km. Pas taki ma system naprowadzania ILS. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa.