Co nowego na rynku tabletów

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Wybierając nowy tablet konsumenci muszą stanąć przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie markowe, ale jednocześnie droższe, czy zdecydować się na sprzęt jakiegoś nieznanego producenta. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie solidnie wykonane i dobrze funkcjonujące. Za cenę dwustu złotych możemy się już stać właścicielem nowego urządzenia, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to posiada dość dobre parametry.
ASUS MeMO Pad HD7
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Matryca o 7-calowej przekątnej i 4G zainstalowanej pamięci pozwolą na wygodne oglądanie stron internetowych i pogranie w nieskomplikowane gry. Oczywiście na pogranie w nowe produkcje raczej nie ma szans, lecz w końcu nie do tego ten tablet (Tablet Base 7 marki Cavion) jest wyprodukowany. Ciekawą cenę także mają tablety innego taniego wytwórcy, to znaczy GoClever. Są one dość popularne na krajowym rynku i mają pochlebne opinie klientów. Mniej niż pięćset złotych za 10 calowy Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to mocno kusząca cena, a samo urządzenie funkcjonuje wyjątkowo szybko i wydajnie.Co prawda zastosowana ilość pamięci i układ procesora nie należą do najbardziej wydajnych, ale dobra optymalizacja parametrów systemu sprawiła, że nie ma problemu z użytkowaniem bardziej zaawansowanych aplikacji, a i wiele gier bez żadnego problemu będzie na nim chodzić. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to młodsze rodzeństwo prezentowanego wcześniej sprzętu z ekranem o 7 calach przekątnej. Ten tablet również bardzo dobrze wypadał w różnych testach wydajnościowych , a i właściciele raczej nie narzekają na jego działanie. Odnośnie tematu także tu: warte zobaczenia.

Także firma Asus zdecydowała się wyprodukować tanie, a jednocześnie wydajne i solidne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to najnowsza propozycja tego producenta, która przebojem się wdarła na tabletowy rynek i zrobiła na nim dużo zamieszania. Poza tym, że tablet Asusa ma bardzo dobre parametry, wydajny układ procesora i dużą ilość pamięci, to jest także niezwykle elegancki i oferowany w kilku różnych kolorach.