Co można by kupić, żeby utrzymać czystość w swoim aucie?

  • Posted on: 27 June 2018
  • By: addmean
Zachowanie czystości w samochodzie jest niezwykle ważne. Niezależnie od tego, czy pracujemy jako taksówkarz czy używamy pojazdu zaledwie dwa razy w tygodniu. Co jakiś czas należy między innymi odkurzyć dywaniki, przetrzeć poszczególne szyby oraz plastikowe elementy.


Jeśli ponadto wozimy samochodem psa, to z pewnością często też musimy sprzątać zostawioną przez niego sierć.


mata do samochodu
Jeżeli tak, to prawdopodobnie słyszałeś o produkcie pod nazwą mata do samochodu. Jest ona szczególnie zalecana dla posiadaczy psiaków, ponieważ tworzy znakomite zabezpieczenie nie tylko przed brudem oraz wilgocią, ale też właśnie przed sierścią psa. Najczęściej jest wykonana z łatwego w utrzymaniu w czystości poliestru. Powleka on warstwę od zewnątrz, ta po stronie wewnętrznej z kolei wytworzona jest z PCV. Należałoby wspomnieć, że tego typu mata nie pochłania zanieczyszczeń oraz, jak to było wymienione wyżej jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Warto też wspomnieć, że są specjalne maty masujące. Posiadają one np. funkcję regulacji intensywności masażu np. bioder.


A ile kosztuje? Okazuje się, że opłata jest wyjątkowo atrakcyjna oraz wynosi zależnie od rodzaju nawet kilkadziesiąt złotych. To naprawdę mało, mając na uwadze zaoszczędzone na czyszczeniu godziny Twej niepotrzebnej i nieprzyjemnej przecież pracy. Wizyty u masażysty także swoje kosztują. A w jakim miejscu tego typu mata do samochodu (polecamy również vordon nawigacja) bywa dostępna do kupienia? W każdym prawie sklepie samochodowym oraz po prostu w internecie.


Pamiętaj, żeby kupno tego towaru traktować jak inwestycję, a z pewnością nie będziesz takiego zakupu żałował. Nawet jeśli nie masz jeszcze swojego czworonoga, ale planujesz go mieć. Ci Twoi znajomi, którzy też posiadają psa na pewno będą Ci zazdrościć i też kupią tego typu matę.