Być jak Lewandowski czyli najlepsze buty piłkarskie

  • Posted on: 23 August 2018
  • By: addmean
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego narodu i zadać pytanie o podstawową - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, z przekonaniem większość biorących udział w sondażu zdecydowanie odpowiedziała: futbol. Zaskakująca reakcja mając na uwadze fakt, że nasza drużyna od kilku już sezonów nie przyniosła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.
Nike
Author: Ulyana Gazdick
Source: http://www.flickr.com
To też tłumy spragnionych wrażeń kibiców, całe rodziny dopingujące drużyny, a wszystkim przyświeca jeden cel – udana zabawa, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji. Futbol (zobacz tutaj) ma to szczęście by cieszyć się w Polsce, niezmienną popularnością. Na skutek tego, że na murawie nie doświadczymy nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde ze spotkań to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu. Atmosfera w klubach miejskich lub na obszarach prowincjonalnych sprzyja spotkaniom i zapoznaniu się z bieżącymi sprawami miejscowości. Aby wprawić piłkę w ruch, nie musimy posiadać wielkich nakładów finansowych na sprzęt lub warsztaty. Jedyne co musimy mieć to dobre buty i dużo zapału. A buty są najistotniejsze, i to nie tylko z uwagi na wygodę, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Model butów, ich kształt a także tworzywo z którego powstały ma fundamentalne odbicie na jakości naszej gry. Poprawnie dopasowane obuwie zapewni sprytne poruszanie się na boisku a co co istotne, przełoży się na celność podań i ostateczny wynik spotkania.

Amerykańska firma Nike, specjalizująca się w obuwiu sportowym wypuściła na rynek dwa modele, które niewątpliwie zaaranżują wiele emocjonujących podań w trakcie gry. To Nike elastico pro (dowiedz się więcej) i Nike bomba (nike bomba w serwisie Pierwsze przeznaczone do gry na hali, drugie do sztucznych boisk – występujące także w rozmiarach dla najmłodszych piłkarskich fanów. W butach tej firmy wkraczają na boisko takie sławy futbolu jak Ronaldo czy znany wszystkim Robert Lewandowski.Jeżeli mówimy o parametrach, oba modele różnią się głównie informacją w jakich warunkach powinny być używane więc najlepiej pójdźmy do sklepu, przymierzmy dwa egzemplarze i... wracajmy na boisko (okazje na piłkochwyty -> https://huck.pl/pilkochwyty/) strzelać bramki. Dostarczajmy przeżyć sobie i kibicom, a także bądźmy przykładem dla tych najmłodszych. Udowodnijmy co oznacza termin „zdrowa rywalizacja”, pokażmy siłę walki i miłość do tego pasjonującego sportu. A przyjdzie moment, że to Polak dostanie tytuł Najlepszego Piłkarza Świata.