Biżuteria jest istotna

  • Posted on: 3 August 2018
  • By: addmean
Kiedy przygotowujemy się na istotne spotkanie chcemy prezentować się gustownie i wytwornie, przez to ubieramy najlepszy zestaw ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Mimo wszystko warto pamiętać tutaj o tym, że istotne są też dodatki, takie jak biżuteria, gdyż to ona przykuwa wzrok i zazwyczaj pomaga zatuszować niedoskonałości wyglądu, których nie pragniemy pokazywać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tutaj ogromne pole do działania.
Naszyjnik gruby oraz złoty cieszą się powodzeniem

Kiedy nasza kreacja składa się z sukni o wielkim dekolcie, który chcemy trochę zasłonić, a jednocześnie w naszych uszach znajdują się niewielkie kolczyki, to z pewnością idealnie spisze się tutaj naszyjnik gruby łańcuch złoty (Naszyjnik gruby łańcuch złoty), który ma okazję luźno zwisać z szyi, lub ma szansę być wokół niej zawiązany. Dodatkowo jeszcze mamy okazję się zdecydować na fascynującą zawieszkę, która stanie się świetnym uzupełnieniem całego naszego stroju.


Delikatny zegarek zawsze warto posiadać

Kiedy jesteśmy damą szczupłą i do tego jeszcze mamy dość drobne ręce, to bez wątpienia w naszym przypadku wspaniale spisze się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest mały, elegancki z wąską tarczą, na której poza czterema cyframi: 12, 3, 6 i 9 nie będzie się znajdowało nic dodatkowego. Na pewno taki zegarek będzie wspaniałym uzupełnieniem naszego stroju zarówno od święta, jak oraz na co dzień.


Możemy zaszaleć z koloramizegarek
Author: Swatch
Source: e-arttime.pl
Jeżeli lubimy wiedzieć idealnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to z pewnością musimy się zadecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej patrz szczegóły tarczy znajdziemy nie tylko każdą godzinę, ale także oraz oznaczone będą minuty, a biały pasek spowoduje, iż zegarek wspaniale wpisze się zobaczysz w nasz ubiór. A co jeżeli ubieramy inne kolory ubrań oraz uważamy, że biały zegarek będzie się za bardzo wyróżniał? Wówczas możemy zadecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten wyżej wspomniany, jedynie iż tarcza jak oraz pasek są w jasnym brązie.


Dajmy się porwać pomysłom

Teraz na rynku jest tak dużo różnej biżuterii i do tego jeszcze tak wiele różnorakich zegarków, iż bez wątpienia bez większego kłopotu uda nam się wszystko dobrać idealnie do siebie. Tak pod względem wielkości, grubości, jak oraz również kolorów, więc trzeba zadbać o to, żeby biżuteria wciąż była idealnym uzupełnieniem naszego stroju.