Bardzo duże korki w miastach szczególnie w godzinach szczytu to powoli staje się normalność

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Zakorkowaniu ulega coraz większa liczba ulic, dojazd po pracy do domu znacznie wydłuża się, a to wywołuje pośród kierowców coraz większą frustrację. Z tej przyczyny coraz większa grupa decyduje się na dojazd albo komunikacją miejską, albo także podejmuje decyzję by zamienić auto na rower.


Jest to tym bardziej właściwe rozwiązanie, jeżeli odległość między domem a pracą nie jest szczególnie ogromna.


spodenki piłkarskie
Author: Bil Kleb
Source: http://www.flickr.com


Przesiadając się z auta na rower zaoszczędzamy nie jedynie czas, który musielibyśmy stracić stojąc w korkach, lecz pieniądze, o pozytywnym wpływie na nasze zdrowie już nawet nie nadmieniając. Wielu dostrzegło te korzyści i w teraźniejszym czasie dobre rowery miejskie okazują się bardzo chętnie zakupowane.


Morze, Bałtyk, Ustka
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Naturalnie ta zmiana nie dotyczy jedynie męskiej części kierowców. Panie również powoli zaczynają zauważać korzyści takiej zamiany i równie ochoczo postanawiają przesiąść się właśnie na rower. Wskazane jest dodać, że niesłychanie popularnym i niezwykle ochoczo przez nie nabywanym okazuje się aktualnie rower miejski damski retro . Udało mu się już zdobyć serca bardzo wielu kobiet, a sprzedaż tego modelu nieprzerwanie wzrasta.


Wśród mężczyzn z kolei bardzo dużą furorę zrobił typowy rower miejski męski. Idealnie sprawdza się w czasie wielkich korków i okazuje się coraz częściej wybierany jako najbardziej dobry środek transportu do pracy.


Warto zrezygnować z samochodu i przesiąść się na rower. Nie tylko będzie to tańsze i mniej stresujące rozwiązanie, lecz także zdrowsze zarówno dla nas samych jak i dla środowiska.