Aplikacje mobilne IOS i Android- jak wdrożyć w życie swój pomysł

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean

Czas i technikapędzi bezustannie do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Programy do urządzeń mobilnych objaśniają, jak uniknąć korków, podpowiedzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak zadbać o figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w w ostatnim czasie.


android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Robiąca wrażenie liczba aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS (zobacz tutaj)jest tak duża, iż bezproblemowo wybierzemy coś atrakcyjnego dla siebie, są to na przykład:
* aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć
* liczne programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które umożliwiają kontakt ze znajomymi i bliskimi,
* nawigacje do samochodów – znakomite rozwiązanie dla kierowców,
* radia internetowe, które wspaniale umila nam chwile podczas jazdy MPK po mieście,
* przeglądarki internetowe,
* odtwarzacze muzyki,
* odtwarzacze filmów,
* stacje pogodowe,
* i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry.
Tworzenie aplikacji na Androida (Kliknij tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest szczególnie skomplikowane. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały.
Masz pomysł na wciągającą grę? Pomyśl, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Zarówno niewielkie firmy jak i duże koncerny nabywają coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest duże, a będzie coraz większe. W momencie imponująco szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zapotrzebowanie na programistów, których specjalnością jest tworzenie aplikacji mających powodzenie w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji jest bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. Generalnie bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że programista jest przyszłościowym zawodem i z pewnością jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Szczególnie, że coraz śmielej wszelkiego rodzaju nowości ze świata informatyki wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.