Aluminium szczotkowane – skuteczny sposób na nadanie klasy rzeczom codziennego użytku i nie tylko

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
Elementy wykończenia przeróżnych rzeczy, w tym sprzętów elektronicznych, samochodów, felg, urządzeń gospodarstwa domowego są priorytetem do tego aby coś było nie tylko użyteczne ale miało dużą wartość estetyczną. Wyjątkowym materiałem często używanym jest metal bądź aluminium, konieczne do tego aby, podnieść sprzętów, właściwie wykończone aluminium szczotkowane może sprawić iż dana rzecz staje się nie tylko mocna i trwała ale także doskonale wygląda.


Lodówki
Author: Candy
Source: Candy
Aluminium szczotkowane, znajduje szerokie zastosowanie, szczególnie jako element wykończenia wnętrza pojazdu. Idealnie nadaje się do obicia deski rozdzielczej w okolicach nawiewów powietrza, czy drążka zmiany biegów, nadaje to unikalny, a nawet luksusowy charakter wnętrzu prawie każdego auta. Warto wspomnieć, że szczotkowane aluminium użyć można dodatkowo przy sprzętach gospodarstwa domowego (więcej od RATHGEBER), takie jak choćby czajniki elektryczne, ekspresy do herbaty, kuchenki, lodówki, tym sposobem nasza kuchnia uzyska unikalny charakter, łączący styl z wysoką klasą wykończenia i jakością.

Dodatkowo aluminium szczotkowane rathgeber przejawia bardzo wysoką wytrzymałość i odporność, na czynniki zewnętrzne, właściwie wybrana grubość aluminium do pełnionej przez konkretne elementy funkcji umożliwia co więcej przedłużyć okres w czasie którego będziemy używać naszego sprzętu, bądź też samochodu. Warto nadmienić również że wnętrze auta jest jednym z najbardziej podstawowych elementów, które świadczą o luksusie i klasie. Nie tylko samo wnętrze można wykończyć szczotkowanym metalem, ale również karoserię pojazdu. Nada to unikalny charakter zewnętrznej części nadwozia, kiedy to większość aut nie ma tego rodzaju lakieru, jedynie spotyka się połyskujące, metaliczne, lub matowe. Do tego dochodzi łatwość zastosowania tego typu aluminium, dostępne jest w postaci chociażby taśmy, którą możemy bardzo łatwo przykleić w ciągu kilku minut.

Deska rozdzielcza
Author: Ryan Gsell
Source: http://www.flickr.com
Szczotkowane aluminium umie dodać wyjątkowy wygląd kuchni, czy wnętrzu auta. Dodatkowo znajduje ono duże zastosowanie, a przede wszystkim podnosi klasę wykańczanych elementów, chociażby deski rozdzielczej, karoserii oraz co więcej pomieszczeniom takim jak kuchnia lub innego rodzaju sprzętom gospodarstwa domowego i sprzętom elektronicznym. W czasach obecnych dużo firm produkujących tego typu rzeczy używa szczotkowane aluminium podnosząc równocześnie wygląd zewnętrzny, klasę i cenę konkretnego produktu. Istotne jest to że szczotkowane aluminium dostępne jest na rynku w postaci taśmy, którą z dużą łatwością można zastosować ( przejdź do strony rathgeber.pl dobre źródło informacjiprzejdź do strony dobre źródło informacji). Tak więc małymi kosztami i niskim wkładem pracy uzyskujemy nadzwyczajne, wręcz niemal idealne efekty, dzięki którym nadamy nową wartość niektórym elementom wnętrza czy też karoserii samochodu oraz pomieszczeniom z których codziennie korzystamy.