Żyj bezstresowo, nie perfekcyjnie

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Stres zniewala was niemal codziennie, śpieszymy przez życie i pragniemy nienagannie dać radę sobie ze wszystkim. Niepokoi się wtedy dusza i organizm. A może warto przystanąć w ciszy, przyjrzeć się i bez pedu wrócić do harmonii.
zdrowie - fotografia
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze wypróbowanych zabiegów na stres, praktywanym od czterystu lat jest masaż stemplami ziołowymi. Technika ta pochodzi z Tajlandii i polega na ugniataniu ciała podgrzaną mieszanką ziół zwinietą w lniany materiał, który tworzy wypukły stempel - oferta produktów z Chin. oryginalny masaż stemplami ziołowywmi oczyszcza ciało z toksyn i aktywuje skórę do odbudowy, a również poskramia cierpienie, niweluje napięcie i łagodnie przywraca harmonię organizmowi oraz łagodzi duszę. Po masażu wygladamy zdrowo i spokojnie. Świetnym zabiegiem wyciszajacym różne niedomagania, które mogą tworzyć się z nagromadzenia niełatwych emocji, może być refleksologia. Jest to leczniczy masaż bazujący na uciskaniu wybranych punktów znajdujacych się na nogach, dłoniach i buzi. Fachowy ucisk stymuluje krew i łagodzi lęki emocjonalne przez oczyszczanie kanałów energetycznych z toksyn. Trzeba wiedzieć, że refleksologia nie powinna być praktykowana bez namysłu, ale prowadzona przez fachowca wtedy możemy być pewni wspaniałych efektów.


Kiedy czujemy się permanetnie zestresowani ma szansę także nam dopomóc medycyna chińska (najlepszy masaż stemplami w Warszawie). Jest to medycyna (medycyna sportowa Wrocław Artemed) uniwersalna, która w poznaniu obejmuje całość człowieka i kojarzy zaburzenia ciała z konkretnymi uczuciami, które przeżywamy. Staramy się wyciszyć stres czy apatię różnymi metodami, psychoterapią, balsamiczną melodią, jednak tradycyjna medycyna - sprawdź naszą propozycję - chińska widzi łączność między lękiem i nerwowością, a zaburzonym działaniem nerek czy niedomaganiami serca. Zatem jeśli nic nie pomaga i psychicznie czujemy się gorzej trzeba przypatrzyć się ciału i skorzystać z mądrości wielowarstwowej.


Naturalna wesołość wydobywa się z ducha i aby ją znaleźć trzeba zatrzymać się - najlepsza chińska herbata z żeń-szenia na Szlak do szczęścia to wielowarstowy proces. Przysługę dają masaże, medycyna chińska, ale także kontakt z naturą, cisza i wiara, że spełnienie nie bywa idealne.